O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, aby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą mieli możliwość czerpać korzyści. Publikuję, ponieważ lubię, ale i z powodu tego, że pragnę polepszać własny warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, oraz chociażby krytykę oczywiście konstruktywną).
Czytaj i dziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić nieco miłych minut, czytając na bardzo zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy odmienny punkt postrzegania oraz różne preferencje, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad opublikowaniem paru słów od siebie, również jeśli okażą się one negatywne – dzięki takim uwagom jestem w stanie się wciąż edukować.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – a gdt się spodobają, zapraszam do głębszego odkrywania bloga. Jest on dość pokaźny, więc mam nadzieję, że każdy będzie mógł odkryć tutaj coś dla siebie!